נפשי או בדיקה?

הצגת הודעה בפורום שאלות לפסיכולוגית
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: rivka

נפשי או בדיקה?   

מאת:  אופיר אברמוב    Nov 11, 2015  ||  14:16

שלום.. אני בת 16 וחצי עוד מעט 17 . בזמן האחרון יש נושא שמאוד מטריד אותי . אתחיל בזה כשהייתי בכיתה במעבר מכיתה ז׳ לח׳ תפס אותי ווירוס הקאות ובחילות בקיץ ועבר תוך שבוע אך הבחילות לא עברו, סבלתי מהם מאוד במשך תקופה הלכנו לרופא והוא הסביר שבחילות זה דבר פסיכולוגי אולי אני מפחדת מלהקיא מזה שהוירוס יחזור, בכל מקרה הוא נתן לי כדורים כאלה להורדת חומצה בגוף משהו כזה, שתיתי אותם כמה ימים אבל אחרי השיחה שהוא עשה לי כמה שבועות אחרי ולא היו לי בחילות בכלל . עכשיו אני בכיתה י״א התחלתי את הכיתה עם המון לחצים פחדים מהכיתה מהעומס של המבחנים והלימודים, וחבר שלי עוד פחות מחודש מתגייס לצבא אז בתחילת שנה עבר עליי הרבה לחצים, דפיקות לב מהירות באמצע הלילה .. בבית ספר יום שישי אחד תפסו אותי שוב בחילות חזקות שהסתיימו ביום שבת למחרת ושמחתי שזה עבר, לפני כמה שבועות הייתה לי ציפורן חודרנית ולקחתי אנטיביוטיקה 875 גרם במשך 5 ימים וממש סבלתי בימים האלה היא עשתה לי בחילות נוראיות הרופא אמר שהאנטיביוטיקה הזאת עושה המון בחילות וזה יעבור לי תוך יומיים, הפסקתי לקחת אותה והבחילות עדיין המשיכו לפעמים הולכות לפעמים באות עד עכשיו .. יש עליי המון לחץ כי התאריך גיוס של חבר שלי מתקרב ואני מפחדת מאוד להיכנס לתקופה הזאת אני לא יודעת מה יהיה איך נתמודד איך אני בקושי יראה אותו .. אני בוכה הרבה שאני חושבת על זה בעיקר ואמא שלי אמרה שזה טבעי וזה יעבור, בנוסף לבחילות יש לי רעידות המון בידיים דפיקות לב מהירות אני רוצה כל הזמן לישון, לפעמים הרגשה של משהו עומד בגרון ממש כמו גוש, חוסר תיאבון בגלל הבחילות, ובימים האחרונים התחילו כאבי ראש חזקים מאוד כשיש לי אותם הבחילות מתגברות . אוסיף שמגיל קטן יש לי כמו התקפי נפילות סוכר זה קורה במיוחד בלילה פעם ב, תחושה של רעב שאני חייבת לאכול משהו, רעידות נוראיות בידיים חולשה וגלי חום אחרי שאני אוכלת זה עובר, אני אנמית והלחץ דם שלי הוא 111, השאלה שלי האם מדובר בהתקפי חרדה או בנושא שצריך לבדוק אולי יש לי משהו בקיבה? וגם, מתי זה יעבור כי אי אפשר להמשיך לחיוך כך .. ?

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
נפשי או בדיקה?   אופיר אברמוב   > אתה נמצא כאן
  Nov 11, 2015 | 14:16

מקרא:   ללא תוכן ° הודעה חדשה New Message
לחיצה על העיגול תוביל לפתיחת ההודעה בעמוד נפרד